15 #UrbanTales που αγαπήσαμε και ο μεγάλος νικητής!
![](https://www.madameginger.com/wp-content/uploads/2017/07/diagonismos-UrbanTales-winner.jpg)
ΣΥΝΤΕΛΕΣΤΕΣ
- Words: Μαριλού Παντάκη
Δεν φαντάζεστε τι χαρά έχω με όλες αυτές τις φωτογραφίες που ανεβάσατε για τον #UrbanTales διαγωνισμό μας! Καταπληκτικές εικόνες, yummy φαγητά, υπέροχες ιστορίες και γενικώς κακός χαμούλης στο instagram από όλους εσας που μοιραστήκατε όσα τρώτε στην πόλη καρτερώντας τις καλοκαιρινές διακοπές!
Ανάμεσα σε λαχταριστά burgers και δροσερά cocktails, παραδοσιακές υπέροχες σαλάτες και κινέζικα dim sum, ξεχώρισε ένας μεγάλος νικητής! Αυτός που μας μάγεψε με την φωτογραφία του, εκείνος που το φαγητό του ήταν το πιο λαχταριστό, η φωτογραφία με τα #UrbanTales που έκαναν τον καύσωνα λίγο πιο υπορφετό.
Δείτε λοιπόν 15 #UrbanTales που λατρέψαμε αλλά και τον μεγάλο νικητή στο τέλος του post. Μην ξεχνάτε! Μέσα στην εβδομάδα ξεκινάει μεγαλύτερος διαγωνισμός, #SummerTales αυτήν την φορά με φοβερά δώρα από την Blue Star Ferries, το Hilton Athens και τη Sun Of A Beach!
Stay Tuned gingerάκια μου 🙂
https://www.instagram.com/p/BVu9TioAOfD/?tagged=urbantales
https://www.instagram.com/p/BV9r29bDDXO/?tagged=urbantales
https://www.instagram.com/p/BVzmOy9lClE/?tagged=urbantales
https://www.instagram.com/p/BVwr-eqhNqt/?tagged=urbantales
https://www.instagram.com/p/BVwJ1prgolY/?tagged=urbantales
https://www.instagram.com/p/BVxBCtkBzRO/?tagged=madamegingercom
Και ο μεγάλος νικητής είναι….
…για το παγωτό, για το Urban τοπίο, για το tagline και για το φανταστικό #foreverfat! Συγχαρητήρια @elen.maniatis κέρδισες τα παρακάτω φανταστικά δώρα και θα επικοινωνήσουμε μαζί σου για την παραλαβή τους!
- Bουτιές στα κρυστάλλινα νερά της Πισίνας του Hilton Αθηνών , για 2 άτομα
- Γεύμα με κοσμοπολίτικη αύρα στο Oasis Bar & Grill, δίπλα στην πισίνα του Hilton, για 2 άτομα και
- Την πετσέτα Just Sun της Sun of a Beach για τις καλοκαιρινές σας εξορμήσεις!
#LoveOnly,
Madame Ginger